مشاوره رایگان جهت تعیین کد چسب پایه و کیسه استومی متناسب با پوست و استوما و ترشحات

استومای هر فرد منحصر به فرد بوده و ویژگی های متفاوتی دارد. کیسه استومی و یا چسب پایه نامناسب می تواند باعث بروز مشکلات و عوارض روحی و جسمی بعد از عمل جراحی استومی  از جمله نشتی مکرر از چسب پایه ، زخم و التهاب اطراف استوما و همچنین افزایش هزینه‌های دوره نقاهت گردد.
برای انتخاب چسب پایه و کیسه استومی مناسب با کارشناس متخصص زخم و استومی هالیستر مشورت نمایید تا با اطلاعات و مشاوره مناسب از عوارض و زخم‌های احتمالی اطراف استوما پیشگیری کنید.

سبد کالایی محصولات استومی هالیستر بسیار متنوع بوده و با توجه به شرایط استوما (فرورفته، بیرون آمدگی /پرولاپس، فتق، استومای نرمال) و متخصصین استومی و زخم شرکت رایان طب جاوید با انتخاب مناسب ترین کیسه استومی برای بیماران ، در ماندگاری بهتر چسب پایه روی بدن بیمار و پیشگیری از ایجاد التهاب و زخم اطراف استوما  به کاهش عوارض روحی و جسمی بیماران در دوران نقاهت کمک مینمایند


جهت مشاهده انواع کیسه های استومی هالیستر اعم از:

-کیسه های استومی یک تکه One Piece Ostomy Bags

کلستومی 

ایلئوستومی

یورستومی 

-کیسه های استومی دو تکه Two Piece Ostomy Bags

کلستومی 

ایلئوستومی 

یورستومی 

-انواع چسب های پایه مسطح و محدب Hollister Skin Barriers 

انواع لوازم جانبی مخصوص استومی اعم از پودر مخصوص استومی و خمیر استومی و پانسمان های محافظ استومی از کاتالوگ محصولات استومی هالیستر دیدن فرمایید.

آموزش نحوه نصب کیسه استومی هالیستر

اندازه گیری و نصب صحیح کیسه استومی یک تکه یا دوتکه روی بدن فرد استوما به اندازه انتخاب کیسه استومی مناسب برای فرد استومیت اهمیت دارد. اندازه گیری با اندازه گیر مخصوص (شابلون) و نصب نادرست کیسه استومی می تواند باعث بروز مشکلات و عوارض بعد از عمل جراحی از جمله نشتی مکرر، زخم و التهاب اطراف استوما شده و هزینه‌های دوره نقاهت را افزایش می دهد.
متخصصین شرکت رایان طب جاوید آماده هستند تا کلیه آموزش ها و مراقبت های مخصوص زخم و استومی جهت تعیین سایز درست استوما و نصب صحیح کیسه های استومی هالیستر را به صورت آنلاین و حضوری در بیمارستانها و یا منزل بیمار و یا در کلینیک های زخم و استومی  به شما ارائه نمایند.

به منظور مشاهده فیلم های آموزشی نصب کیسه های استومی می توانید به صفحه فیلم های آموزشی استومی مراجعه کرده و یا از صفحه رسمی اینستاگرام ما (rtj.co) دیدن فرمایید.

کلستومی 

ایلئوستومی 

یورستومی  


در صورت نیاز به برقراری ارتباط با متخصصین زخم و استومی هالیستر Hollister ، با شماره تماس های موجود در صفحه ارتباط با ما  تماس حاصل فرمایید.