کتاب های آموزشی

کتاب های آموزشی

در صورتیکه تمایل دارید اطلاعات و مطالب آموزشی بیشتری در زمینه زخم , استومی و بی اختیاری محصولات هالیستر Hollister کسب نمایید می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان مربوطه مشورت نمایید.

شناخت بیشتر استومی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر آنچه قبل و بعد از عمل جراحی استومی نیاز دارید بدانید، انواع بروشورها، کتابچه ها و فیلم های آموزشی مخصوصی برای شما در نظر گرفته شده است تا به تمام سئوالات شما در مورد نحوه زندگی با استومی پاسخ جامع و کاملی ارائه دهیم.

 شناخت بیشتر کلستومی PDF
شناخت بیشتر ایلئوستومی PDF
شناخت بیشتر یورستومی PDF

کتاب های آموزش استومی در این سایت به دو زبان فارسی و انگلیسی در دسترس می باشد. مطالب بصورت یک فایل جداگانه جهت اطلاعات مربوط به کلستومی، ایلئوستومی و یورستومی تنظیم و طراحی شده است.

نسخه انگلیسی مطالب آموزشی مربوط به استومی English version PDF
نسخه فارسی مطالب آموزشی مربوط به استومی PDF
مناسب ترین برای استومی من کدام است؟
آیا مطمئن هستید که کیسه مناسبی با توجه به شرایط استومی خود استفاده می کنید؟

لازم است بدانید، کیسه هایی که در زمان بستری در بیمارستان استفاده می کردید و راضی بودید، معمولاً همیشه آن کیسه ای نیست که بطور دائم بتواند با تغییر شرایط استومی شما پس از عمل جراحی در منزل نیز در طولانی مدت استفاده شود.
با مطالعه مجموعه کتابچه های آموزشی با نام مناسب ترین برای استومی من کدام است که در این سایت در اختیار شما قرار داده شده است، می توانید با توجه به شرایط استومی خود انتخاب مناسب تر و شناخت کاملتری از کیسه استومی خود داشته باشید.
مطالب آموزشی مخصوص مراقبت کنندگان از استومیت ها
آیا شما از یک بیمار دارای استومی نگهداری می کنید؟
این بروشور به شما کمک می کند تا اطلاعات مفیدی در خصوص نحوه نگهداری از یک فرد دارای استومی بدست آورید.
اگر فرزند شما استومی دارد نگران شرایط نگهداری از او نباشید. شرکت هالیستر برای والدینی که کودکشان استومی دارد، مطالب و جزوات آموزشی تکمیلی در این زمینه در اختیار شما قرار می دهد.